Tilda Publishing
NAKUPUJTE VÍNO ONLINE
DNES OBJEDNÁTE, ZÍTRA DORUČÍME!
Winedelivery - je internetový obchod s vínem, pivem a dárky.

Od roku 2018 potěšíme naše zákazníky lahodným vínem a pivem s rychlým dodáním. Kromě rozvozu máme i výdejní místo v centru Prahy.


Naší výhodou je, že máme vlastní kurýry, díky kterým doručujeme objednávky v Praze již druhý den přímo do rukou našich zákazníků, stejně jako po celé republice do dvou pracovních dnů.


Všechna vína a piva prezentovaná v naší prodejně jsou pečlivě vybírána našimi zkušenými sommeliery. Jsme přímými dodavateli vín z Portugalska a České republiky, našim zákazníkům nabízíme také široký sortiment vín z Itálie, Francie a Španělska.


V našem obchodě najdete velký výběr dárků pro každou příležitost, jako je svatba nebo narozeniny. Našim zákazníkům nabízíme ke každému dárku přidat dárkovou kartu s osobním blahopřáním. Pohlednice bude obdarovanému doručena spolu s objednávkou a určitě ho potěší.


Spolupracujeme také s firmami, které potřebují vinný a pivní catering, naši sommelieři dělají degustace pro zaměstnance různých firem v Praze.


Máme rádi své zákazníky a snažíme se jim poskytovat ty nejlepší služby, proto se v případě jakýchkoli dotazů můžete kdykoli obrátit na naši podporu telefonicky nebo e-mailem.

Vybrat víno
DOPRAVA ZDARMA U OBJEDNÁVEK NAD 1500 KČ
© 2022 Winedelivery.cz
Click to order
Objednávka
Total: 
Vaše jméno a příjmení
Váš Email
Váš telefon
Doprava
Objednávky nad 1000 kč - ZDARMA
Dárek na adresu obdarovaného
Ulice a číslo popisné:
Město:
Jméno a příjmení příjemce*
*V případně zaslání dárku, vyplňte prosím jeho/její jméno
Telefon příjemce*
*V případně zaslání dárku, vyplňte prosím jeho/její telefon
Poznámka k objednávce
Nákup na firmu
Fakturační údaje, na které vám bude vystavena faktura
Promokod
Payment method
Made on
Tilda